szkola
przezdszkole
firma
esklep
stacja
gmina

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

poniedziałek, 02 Styczeń 2017 by

Wiarygodna Szkoła w Piątnicy

piątek, 30 Grudzień 2016 by
http://www.gminapiatnica.pl/szkoly/739-ogolnopolskie-wyroznienie-wiarygodna-szkola-otrzymala-szkola-podstawowa-im-mjr-wl-raginisa-w-piatnicy
http://kolo.naszemiasto.pl/artykul/szkola-podstawowa-nr-2-w-kole-z-certyfikatem-wiarygodna,3891574,art,t,id,tm.html
Tradycje szkolnictwa w Lubomi sięgają początków XIV wieku, bo już w 1303 roku mowa jest o kleryku, który poza tym, że miał uczyć dzieci to również był sługą kościelnym, śpiewakiem i dzwonnikiem. W 1681 roku wybudowano nową szkołę, a w 1688 roku Lubomia miała tylko 5 uczniów. Przez kilkadziesiąt lat los szkoły (od 1669 r.)

Rusza nowa edycja

piątek, 26 Sierpień 2016 by
Miło nam zakomunikować, iż w związku z ukazaniem się wyników szóstoklasistów za rok szkolny 2015/2016 Organizator Programu Wiarygodna Szkoła Podstawowa uruchamia jego IV edycję. Warto również podkreślić, że do tej pory wyróżniliśmy już ponad 2000 szkół i przedszkoli! Przypominamy, że do Programu mogą przystąpić te szkoły podstawowe, które zdobyły co najmniej piąty stanin w dziewięciostopniowej
TOP