szkola
przezdszkole
firma
esklep
stacja
gmina

Edycja III 2015/2016

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Grzegorzowicach składa się ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Jesteśmy niewielką szkołą wiejską, ale największą w gminie Rudnik. W naszej szkole uczy się 139 uczniów, 84 w szkole podstawowej, zaś 55 w gimnazjum. Są to dzieci i młodzież z kilku miejscowości: Grzegorzowic – 53U., Łubowic – 26U., Sławikowa – 24U., Lasak –
Żarnowo to wieś położona przy trasie Augustów – Ełk na obrzeżach Puszczy Augustowskiej. To właśnie tutaj znajduje się nasza 6-oddziałowa Szkoła Podstawowa. Szkoła istniała już za czasów carskich, obok dawnej remizy strażackiej. Pracował w niej wtedy tylko jeden nauczyciel, a w sprawozdaniu z wizytacji szkół Guberni Suwalskiej powiatu augustowskiego (z 1872r.) możemy przeczytać, że w
TOP