szkola
przezdszkole
firma
esklep
stacja
gmina

Edycja III 2015/2016

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie to najstarsza szkoła średnia w Krośnie i najstarsza szkoła zawodowa w regionie krośnieńskim; jest spadkobiercą tradycji Szkoły Tkackiej, której historia sięga 1888 roku. Od blisko 40 lat patronem szkoły jest Jan Szczepanik – wielki wynalazca, prekursor kolorowej kinematografii i telewizji, jeden z najbardziej sławnych mieszkańców
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Grzegorzowicach składa się ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Jesteśmy niewielką szkołą wiejską, ale największą w gminie Rudnik. W naszej szkole uczy się 139 uczniów, 84 w szkole podstawowej, zaś 55 w gimnazjum. Są to dzieci i młodzież z kilku miejscowości: Grzegorzowic – 53U., Łubowic – 26U., Sławikowa – 24U., Lasak –
TOP