Polskie Biuro Brokerskie Sp. z o.o. istnieje od 27 października 1997 roku. Zostało utworzone przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w zakresie ubezpieczeń. Doświadczenie to wynika z wieloletniej pracy w największych towarzystwach ubezpieczeniowych i firmach brokerskich. Dzięki temu brokerzy z PBB doskonale znają produkty ubezpieczeniowe, zasady ubezpieczeń oraz funkcjonowanie i organizację ubezpieczycieli, co pozwala im na wynegocjowanie najlepszych i najkorzystniejszych warunków dla klientów. Doskonale potrafią ocenić ryzyko ubezpieczeniowe i dopasować ochronę do indywidualnych potrzeb klientów. Pracownicy Biura kierują się zasadami prawa, etyki biznesu oraz kodeksu etyki brokera ubezpieczeniowego. Dodatkową gwarancją klientów jest posiadanie przez Polskie Biuro Brokerskie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności brokerskiej. Ponad 600 średnich i wielkich przedsiębiorstw współpracowało dotychczas z Polskim Biurem Brokerskim.

G-BOB to nowy, całkowicie polski, intuicyjny kontroler do gier, który w duecie z komputerową myszką tworzy niespotykaną dotąd jakość grania. Zapewnia wygodę, precyzję i komfort grania. Anatomiczny kształt urządzenia powoduje, że nawet przy wielogodzinnej rozgrywce nie męczą się mięśnie ręki, a gracz zachowuje prostą, wygodną pozycję siedzącą. Wystarczy niewielki ruch dłonią, a ruch ręki zostaje natychmiast przełożony na ruch avatara czy pojazdu w grze. Urządzenie ma także dwadzieścia intuicyjnie rozłożonych klawiszy funkcyjnych, których używamy z wykorzystaniem wszystkich pięciu palców lewej ręki. Kciuk, jako najbardziej mobilny z naszych palców, ma do wykorzystania aż pięć przycisków.

Helion to wydawnictwo specjalistyczne, założone w 1991 w Gliwicach. Ofertę Grupy Helion stanowią publikacje z zakresu literatury informatycznej, biznesowej, beletrystyki, poradników (psychologicznych i ogólnotematycznych), a także przewodników turystycznych. Od momentu powstania w 1991 roku Helion specjalizuje się w literaturze informatycznej. W skład grupy wchodzą takie marki jak: HelionHelion Edukacja, Onepress, Editio, Sensus, SeptemBezdroża, Ebookpoint.pl, Videopoint. Grupa Wydawnicza Helion to zespół kilkudziesięciu pracowników organizujących pracę kilkuset współpracowników: autorów i tłumaczy opracowujących treść książek, korektorów i konsultantów weryfikujących jakość publikacji oraz grafików i specjalistów DTP dbających o edytorską stronę książek.

Dziennik Lekcyjny do nowatorska aplikacja edukacyjna, sygnowana marką Helion Edukacja, obecna na rynku od 2011 roku. Aplikacja powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie nauczycieli, którzy skarżyli się, że dostępne na rynku dzienniki elektroniczne są nieintuicyjne. Powstał produkt, który według twórcy eDziennika – Janusza Skoniecznego już na pierwszy rzut oka przypomina coś, co nauczyciele doskonale znają – papierowy dziennik lekcyjny. Aplikacja i wbudowane w nią widżety pozwalają na efektywną wymianę danych między nauczycielami, rodzicami i uczniami. Aplikacja umożliwia zarządzanie danymi w prosty i bezpieczny sposób, pozwalając jednocześnie na łatwe połączenie funkcjonalności e-dziennika ze szkolną stroną internetową.

Międzynarodowa Szkoła Matematyki 2+2 działa na polskim rynku od 2010 roku. Instytucja zaczęła od kilku oddziałów w Szczecinie, a na przestrzeni lat oddziały znalazły się w większości miast w Polsce. Misją szkoły jest poszerzanie wiedzy matematycznej dzieci i młodzieży w każdym wieku oraz zarażanie ich pasją. Matematyka to jeden z najbardziej nielubianych przedmiotów szkolnych, głównie ze względu na dużą ilość materiału oraz problemy z jego zrozumieniem. Nauczyciele z 2+2 starają się to zmienić, pokazując uczniom, że matematykę da się lubić! Zajęcia są dostępne dla każdego – od ucznia z problemami w szkole do geniusza matematycznego, który bierze udział w konkursach oraz olimpiadach. Program nauczania jest wybierany pod ucznia, dzięki czemu można zrealizować potrzeby każdego adepta oraz rodzica.