Zostań uczestnikiem PROGRAMU WIARYGODNA SZKOŁA

Korzystaj z Materiałów Marketingowych dla Szkoły

ZNAJDŹ SIĘ WŚRÓD NAJLEPSZYCH!

WIARYGODNE • BEZPIECZNE • NAJLEPSZE

NAGRADZAMY
NAJLEPSZE SZKOŁY W POLSCE

Jako Laureat otrzymasz PAKIET MATERIAŁÓW ułatwiających promocję placówki

CZYM JEST PROGRAM WIARYGODNA SZKOŁA?

Program Wiarygodna Szkoła powstała w odpowiedzi na rosnącą potrzebę promowania wiarygodnego i solidnego wizerunku polskich szkół, które reprezentują właściwy poziom edukacyjny i wychowawczy oraz zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo swoim uczniom. Wizytówka Szkoły na stronie jest dowodem spełnienia powyższych kryteriów i potwierdzeniem właściwych standardów funkcjonowania szkoły.

DLA KOGO PROGRAM WIARYGODNA SZKOŁA PODSTAWOWA?

Program Wiarygodna Szkoła Podstawowa, wyróżnia te placówki, które przede wszystkim spełniają standardy edukacyjne. Są to szkoły, które mogą pochwalić się ciekawą bazą dydaktyczną,a także w pełni zapewniają bezpieczeństwo swoim uczniom, tak ważne dla każdego rodzica.

Warunki uczestnictwa w Programie Wiarygodna Szkoła

Wypełnienie Deklaracji Uczestnictwa w Programie .

Regulamin Programu

Akceptacja Regulaminu Programu,oraz dostarczenie wymaganych dokumentów.

Celem projektu jest ułatwienie potencjalnym kandydatom na uczniów i ich rodzicom, wyboru takiej szkoły, która w pełni odpowie na ich potrzeby, a także wyróżnia się na rynku edukacyjnym.

wiarygodna-szkola-podstawowa

Jak zostać Laureatem Programu Wiarygodna Szkoła

Zgłoś Szkołę

Aby zgłosić Szkołę do Programu Wiarygodna Firma w kategorii Szkoła wypełnij formularz i wyślij do nas.
Nasz Konsultant skontaktuję się z Tobą w godzinach od 8-16 w dni robocze.