Angielski na wszystkich poziomach online. Szkoła angielskiego Three Lions.

Nauka języka angielskiego online to obecnie bardzo popularna forma rozwoju językowych umiejętności. Wiele osób decyduje się na taką formę nauki z racji wielu zalet. Dlaczego warto wybrać kurs angielskiego online i na jakim poziomie można się uczyć?

Nauka angielskiego online- czy warto postawić na taką formę nauki?

Nauka języka angielskiego jest obecnie jedną z najlepszych inwestycji, jakiej możemy dokonać. Nie ma chyba wobec tego żadnych wątpliwości, bo język angielski przydaje się dosłownie wszędzie. Obecnie ogromną popularnością cieszy się nauka angielskiego online. Taka forma nauki ma sporo zalet, a największą z nich jest oszczędność czasu. Nie musimy stawiać się na stacjonarnych zajęciach, możemy uczyć się w dowolnym miejscu, jeśli tylko posiadamy połączenie z internetem. Nowoczesne metody i techniki nauki języka angielskiego są o wiele skuteczniejsze niż nauka z podręcznika, w szkolnej ławce. Dziś do nauki angielskiego wykorzystuje się technologię, a kurs online powoli wypiera stacjonarne formy nauczania. Umiejętności językowe najlepiej jest rozwijać poprzez praktykę, a lekcje angielskiego online są ku temu doskonałą okazją.

angielski fce online

Kursy angielskiego online- jakie poziomy obejmują?

Zdalne kursy angielskiego obejmują naukę na wszystkich poziomach. Kurs angielskiego b2 (https://3lions.pl/kurs-angielskiego-b2-online/) skierowany jest do średniozaawansowanych studentów o szerokiej wiedzy językowej. Podstawowe zagadnienia są wzbogacone treściami uzupełniającymi, a zajęcia prowadzone są wyłącznie przez native speakerów. Kurs angielskiego c1 (https://3lions.pl/kurs-angielskiego-c1-online/) skierowany jest do osób na poziomie zaawansowanym. Studenci mają dostęp do szerokiej bazy ćwiczeń online, pozwalających na lepsze przygotowanie się do egzaminu. Otrzymują także własne konto w chmurze, na którym w trakcie nauki pojawiają się nowe materiały edukacyjne. Zajęcia odbywają się bez wykorzystania podręcznika i opierają się na w pełni autorskiej metodzie o wysokiej skuteczności. Grupy online liczą od 7 do 9 uczestników, a zajęcia prowadzą jedynie profesjonaliści, native speakers.

angielski c1 online

W formie zajęć online odbyć można także kurs angielskiego FCE (https://3lions.pl/kurs-angielskiego-fce-online/), przygotowujący do egzaminu Cambridge FCE. Podczas kursu poruszane są zagadnienia przydatne do egzaminu, a wszelkie słownictwo i zakres gramatyki odpowiadają wymaganiom egzaminów Cambridge FCE. W cenie kursu jest także egzamin próbny, który umożliwia sprawdzenie poziomu swojej wiedzy językowej.

angielski b2 online