Dlaczego współcześni studenci wybierają prywatne akademiki?

Prywatne akademiki obecnie cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony studentów z Krakowa i wielu innych polskich miast. Przede wszystkim zapewniają idealne warunki nie tylko do nauki, ale również do życia i relaksu. W zależności od własnych preferencji studenci mogą wybrać jedną z wielu konfiguracji mieszkalnych, co pozwala każdemu znaleźć idealne rozwiązanie.

 1. Prywatny akademik czy wynajem mieszkania?
 2. Udogodnienia w prywatnym akademiku
 3. W pełni umeblowane pokoje studenckie w cenie najmu
 4. Zalety krakowskiego akademika LivinnX

Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego warto postawić na prywatny akademik lub chcesz się dowiedzieć, który akademik wybrać, aby skorzystać z atrakcyjnych cen i otrzymać w pełni umeblowane pokoje, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem. Znajdziesz tu informacje o prywatnym akademiku LivinnX w Krakowie, w którym każdy student może poczuć się wyjątkowo.

Prywatny akademik czy wynajem mieszkania?

W przypadku LivinnX studenci otrzymują nie tylko nowoczesną przestrzeń do życia, ale również dostęp do wyjątkowej społeczności studenckiej. Pozytywny wpływ na możliwość budowania trwałych relacji mają takie udogodnienia jak wspólna przestrzeń do nauki, sala gier, siłownia czy nawet regularnie organizowane wydarzenia.

W dowolnym momencie każdy ze studentów może również zgłosić, czego potrzebuje i jakie są jego oczekiwania względem obiektu, aby oferta została jeszcze lepiej dostosowana do potrzeb młodych ludzi. Pomimo licznych udogodnień, ceny są bardzo atrakcyjne, więc dla osób, które chcą mieszkać z innymi studentami, ale którym zależy na wyjątkowych warunkach, jest to idealny wybór.

W przypadku standardowego wynajmu pokoju lub mieszkania trzeba się liczyć z gorszą ofertą. Nie chodzi wyłącznie o brak wspomnianych udogodnień oraz dostosowania obiektu do potrzeb studentów, ale również o wyższe ceny oraz sąsiadów, którzy niekoniecznie muszą akceptować studenckie życie. Nowoczesny akademik połączony w samym sercu Krakowa jest więc najlepszym wyborem dla wszystkich osób, które chcą połączyć studiowanie z komfortem, wygodą i doskonałą zabawą.

Udogodnienia w prywatnym akademiku

LivinnX Kraków zdecydowanie różni się od tego, do czego przyzwyczaiły zwykłe domy studenckie. Tutaj stawia się przede wszystkim na nowoczesność, komfort i bezpieczeństwo, dzięki czemu każdy student może liczyć na idealne warunki. Nie ma przy tym znaczenia, czy zależy mu na chwili spokoju w pokoju do jogi, czy na relaksie w jacuzzi znajdującym się na tarasie. Jakie jeszcze udogodnienia czekają na studentów? Oprócz wspomnianego jacuzzi i pokoju do praktykowania jogi, krakowski LivinnX zapewnia:

 • szybkie i niezawodne Wi-Fi,
 • specjalnie zaprojektowaną przestrzeń do nauki, na którą składa się jeden duży pokój oraz kilka mniejszych sal,
 • nielimitowana siłownia, z której może korzystać każdy mieszkaniec akademika,
 • dobrze wyposażona sala gier,
 • sauna umiejscowiona w pobliżu strefy treningowej,
 • pracownia artystyczna, czyli idealne miejsce dla osób lubiących malować i rzeźbić,
 • nowoczesna kuchnia wyposażona w niezbędny sprzęt AGD,
 • grill na dachu budynku,
 • pokój muzyczny,
 • sklep spożywczy znajdujący się na parterze obiektu,
 • ochrona, która przeze 24/7 pilnuje bezpieczeństwa na terenie akademika.

Oprócz licznych udogodnień dostępnych w części wspólnej LivinnX to również świetnie urządzone pokoje. Przykładowo, wybierając 4-osobową jednostkę, można się cieszyć dostępem do telewizora wraz z Chromecast, prywatną łazienką, lodówką, mikrofalówką i prywatnymi sypialniami. Jest to więc komfort, którego nie są w stanie zapewnić tradycyjne akademiki. Szczegóły oferty przygotowanej przez prywatny akademik w Krakowie można sprawdzić na stronie obiektu. Warto się pośpieszyć, ponieważ z każdym rokiem rośnie zainteresowanie tym akademikiem i za jakiś czas może już nie być wolnych miejsc.

W pełni umeblowane pokoje studenckie w cenie najmu

Decydując się na ofertę prywatnego akademika LivinnX w Krakowie, zyskujesz gwarancję, że na miejscu będzie wszystko, czego potrzebujesz. Nie musisz więc we własnym zakresie podpisywać umowy na szybki internet lub martwić się o to, czy aneks kuchenny będzie wyposażony w niezbędne sprzęty. Stan urządzenia obiektu przewyższa nawet to, co może zaoferować drogie do wynajęcia mieszkanie. Na szczęście ceny wciąż utrzymują się na poziomie akademickim, co oznacza, że studenci nie powinni mieć problemów z opłaceniem prywatnego akademika.

Zalety krakowskiego akademika LivinnX

W przypadku dodatkowych pytań warto skontaktować się z zespołem LivinnX. Indywidualne podejście do każdego studenta i jego potrzeb sprawia, że każdy może się tu czuć wyjątkowo, a w razie potrzeby zespół szybko reaguje na pytania lub problemy mieszkańców. Wysoki standard zakwaterowania w połączeniu z bezpieczeństwem i przytulną atmosferą sprawiają, że wielu studentów, często już po pierwszej wizycie w tym akademiku, chce od razu w nim zamieszkań.

Najlepiej zapoznać się ze zdjęciami i wizualizacjami, które są dostępne na stronie akademika. Można tam również sprawdzić, jak prezentują się poszczególne jednostki i zapewnić sobie najlepsze warunki do studiowania, nauki, relaksu i zabawy.