Ucz dzieci z Tutoringo

Nauka wcale nie musi być nudna i trudna. Przykładem tego są korepetycje online, które dzięki wykwalifikowanym tutorom mogą być formą zarówno edukacji, jak i rozrywki.

Tak wygląda nauka z platformą Tutoringo, która pozwala na indywidualne dopasowanie zajęć edukacyjnych do potrzeb oraz zainteresowań uczniów i studentów. Dostępne na stronie korepetycje, obejmują profesjonalne kursy m.in. z języków obcych (w tym nawet koreańskiego, ukraińskiego czy tajskiego), programowania, nauk humanistycznych i ścisłych, muzyki, prawa, dziennikarstwa i wielu innych. Na szczególną uwagę zasługuje także fakt, że szukając zajęć z danej dziedziny można sprawdzić, jaki jest stopień zaawansowania dostępnych kursów. Do wyboru są korepetycje dla osób początkujących, z podstawową, średnio zaawansowaną, zaawansowaną oraz biegłą znajomością wybranej dziedziny nauki. Co więcej, z zajęć mogą skorzystać uczniowie, gimnazjaliści, licealiści, studenci, a także dorośli, którzy chcą nabyć nowe umiejętności. Szeroka oferta dostępnych kursów, pozwala także na wybranie własnego tutora, którego również można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb – do tego można wliczyć czas zajęć oraz kwotę, jaką chce się na nie przeznaczyć.

Platforma Tutoringo zawiera także wiele różnorodnych i użytecznych funkcji edukacyjnych. Pozwala to na zwiększenie efektywności nauczania oraz ulepszać doświadczenie edukacyjne uczniów. Dzięki temu, rodzice nawet najmłodszych dzieci korzystających z nauki internetowej, nie muszą się martwić o to, czy ich pociechy przyswajają niezbędną wiedzę. Rodzice mogą również wraz z korepetytorem planować tematykę i zakres kolejnych zajęć. Co więcej, po każdych zajęciach korepetytor ma możliwość oceny poziomu wiedzy swoich uczniów, dzięki czemu rodzice mogą monitorować postępy, jakie ich dzieci robią w nauce. Jest to jeden z głównych powodów, dla których korepetycje dla dzieci cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Oprócz tego, korzystanie z portalu jest intuicyjne i wygodne, a rejestracja na platformie – bezpłatna. W łatwy sposób można zarezerwować korepetycje, a w przypadku niespodziewanej zmiany planów – również łatwo je odwołać. Tutoringo w bardzo ciekawy sposób spełnia funkcje edukacyjne szczególnie teraz, kiedy zajęcia w szkołach czy na uczelniach odbywają się zdalnie. Aby nie popaść w rutynę, można zdecydować się na rozwijanie nowych umiejętności, nawet nie wychodząc przy tym z domu. Istotne jest również to, że platforma umożliwia korzystanie z kalendarza, w którym pojawiają się kolejne planowane korepetycje online z danego przedmiotu. Z tego powodu, nie trzeba się przejmować tym, że zapomni się o danych zajęciach. Warto podkreślić, że z portalu można korzystać z każdego miejsca na świecie oraz z urządzenia, które akurat ma się pod ręką. Może być to komputer, smartfon, czy tablet – wybór zależy tylko i wyłącznie od osoby korzystającej z zajęć.

Wiele osób jest sceptycznie nastawionych do korepetycji internetowych. Spowodowane jest to brakiem rzeczywistego kontaktu z korepetytorem, obawą o jakość prowadzonych zajęć, a także zabezpieczenie wpłacanych za zajęcia pieniędzy. Korzystając z Tutoringo nie ma jednak czego się obawiać. Każdy korepetytor przechodzi dokładną weryfikacje, a ponadto na bieżąco otrzymują oni od uczniów oceny i opinie za przeprowadzane zajęcia. Funkcja ta jest szczególnie istotna dla rodziców, którzy chcą wiedzieć, jak wyglądają korepetycje na które uczęszczają ich dzieci. Dzięki temu, nie muszą się martwić o ich bezpieczeństwo w internecie. Korzystanie z korepetycji online na Tutoringo to pewność, że poświęcony na nie czas oraz pieniądze, przeznaczane są na wysokiej jakości kursy.

Platforma Tutoringo to rewolucja w kontekście nauczania zdalnego. Jest to nowoczesny i innowacyjny sposób nauczania na odległość. W dobie pandemii, kiedy kontakt uczniów z nauczycielami jest zdecydowanie utrudniony, warto postawić na zajęcia, które pozwolą dzieciom na nadrobienie zaległości szkolnych. Stały kontakt z nauczycielem, dzięki dostępnemu na stronie komunikatorowi oraz możliwość korzystania z przygotowanych materiałów multimedialnych sprawiają, że nauka jest jeszcze ciekawsza oraz efektywniejsza.

One thought on “Ucz dzieci z Tutoringo

  1. Damian Kochański 14 kwietnia 2021 at 10:11

    Polecam!

Comments are closed.