Zmień się razem z nami

Malowanie, łączenie kolorów, dobieranie odpowiedniej palety cieni, a może jednak ostre cięcie…na szczęście włosów. Z nami w ciągu kilku tygodni poznasz techniki dzięki którym poprawisz swój wygląd i pomożesz innym odświeżyć look. Nie zwlekaj, właśnie trwa nowy nabór na lato 2023! Szkoła Policealne Gowork.eu zaprasza! 

Paleta odcieni na każdą okazję

Brzmi zbyt kolorowo? Podczas tych kursów tak już jest, paleta odcieni na każdą okazję, najnowsze trendy w makijażu oraz strzyżeniu. Od teraz patrząc w swoją szafę nie będziesz się zastanawiała godzinami nad ubiorem bo nauczymy Cię analizy i doboru barw, do Twojej karnacji. Modelowanie i farbowanie włosów będzie dla Ciebie błahostką. Z pomocą naszych specjalistów, profesjonalnego sprzętu oraz kosmetyków w ciągu dwustu godzin staniesz się wizażystką bądź fryzjerką. Wybór należy do Ciebie. Sprawdź ofertę szkoły policealnej Gowork.eu. Kończąc kierunek wizaż masz szansę na pracę przy planach filmowych, pokazach mody, sesjach zdjęciowych, dla koncernów kosmetycznych bądź zostać freelancerem i działać na własny rachunek, zakładając jednoosobową firmę.  

Ostre cięcie

Po kursie fryzjerskim będziesz technikiem masażu głowy, pielęgnacji włosów, strzyżenia, upinania włosów i co najważniejsze dobierania odpowiedniej palety odcieni. Oczywiście zaraz po uzyskaniu dyplomu śmiało możesz podjąć pracę w zakładzie fryzjerskim bądź otworzyć własny. W ramach spotkań z naszymi specjalistkami uczymy prowadzenia profesjonalnego salonu fryzjerskiego oraz przeprowadzania wywiadów z klientami. Pozostaną zatem dobre chęci z Twojej strony by móc działać! Nie wspomnieliśmy, że w naszej Szkole Policealnej nie tylko opowiadamy ale i praktykujemy zdobytą wiedzę. Profesjonalnie wyposażone sale dydaktyczne czekają właśnie na Ciebie! Możesz w nich doszkalać swoje umiejętności pod okiem wykładowcy jak i samodzielnie. Jesteśmy otwarci dla naszych słuchaczy i chętnie obserwujemy postępy.

Dyplom zawodowy

Dzięki posiadanym przez szkołę policealną uprawnieniom szkoły publicznej oraz ośrodka egzaminacyjnego po ukończeniu kierunków technicznych słuchacze przystępują do egzaminów organizowanych przez Okręgową Komisję Edukacji uzyskując dyplom zawodowy. Zajęcia odbywają się w trybie weekendowym, co dwa tygodnie dzięki czemu nawet posiadając obecnie inne obowiązki, prace oraz zajęcia pogodzisz możliwość nauki w naszej placówce. Spełniając swoje marzenia i dając sobie szansę na rozwój.

Szkoła policealna GoWork ( oferta szkoły dostępna jest pod adresem  https://policealna.gowork.eu ) w Warszawie – to szkoła bez ukrytych opłat, bez czesnego, bez wpisowego a za to z legitymacją, świadczeniami oraz dyplomem. 

Nasza pasja nauczania trwa niezmiennie od 20 lat i z roku na rok, się rozwijamy wraz z Wami. Będąc słuchaczem Szkoły Policealnej nie tylko zdobędziesz dyplom ale także praktykę. Postaw na siebie i jeszcze dziś zapisz się na https://policealna.gowork.eu/zapisy To tylko kilka minut dzięki którym Twoja przyszłość będzie jeszcze bardziej kolorowa.

Tekst sponsorowany: Szkoła policealna w Warszawie – https://policealna.gowork.eu