Akademia Mądrego Dziecka – rozwijające książki dla najmłodszych

Wiele dzieci uwielbia zgłębiać tajniki świata i odkrywać nowe rzeczy. Aby im w tym pomóc, powstała Akademia Mądrego Dziecka – program edukacyjny, który rozwija w dzieciach ciekawość i chęć poznawania otaczającego świata. W skład programu wchodzą serie książek dostosowane do różnych grup wiekowych – od bobasów po najmłodszych uczniów. W tym artykule opowiemy o tym, jak dzięki Akademii Mądrego Dziecka Twoje dziecko może rozwijać swoje zainteresowania i zdobywać nowe umiejętności.

„Kartoniaki z dodatkami” – rozwijające dziecięcą percepcję

„Kartoniaki z dodatkami”, czyli seria książek dla najmłodszych dzieci wchodząca w skład Akademii Mądrego Dziecka, to doskonałe narzędzie do rozwijania dziecięcej percepcji. Książki te cechują się atrakcyjnym wyglądem i różnorodnymi dodatkami, takimi jak kolorowe ilustracje, naklejki czy dźwięki, które zachęcają dzieci do zabawy i eksploracji. Dzięki temu dzieci w wieku niemowlęcym i przedszkolnym mogą poznawać otaczający świat poprzez rozwijanie zmysłów, takich jak dotyk, wzrok czy słuch. Książki z serii „Kartoniaki z dodatkami” dostępne są na stronie https://harpercollins.pl/pl/parameters/akademia-madrego-dziecka-103.html i są świetnym wyborem dla rodziców, którzy chcą wspierać rozwój swoich dzieci w prosty i zabawowy sposób.

Książki, które rosną razem z dzieckiem

Akademia Mądrego Dziecka to program, w którym książki towarzyszą dzieciom w ich rozwoju od najmłodszych lat życia. W skład programu wchodzą serie przygotowane odpowiednio do percepcji dzieci w różnym wieku, dzięki czemu książki rosną razem z dzieckiem. Dzieci w wieku niemowlęcym i przedszkolnym będą zachwycone atrakcyjnymi ilustracjami i dodatkami, natomiast najmłodsi uczniowie znajdą w książkach odpowiedzi na swoje pytania i zaspokoją swoją ciekawość. Akademia Mądrego Dziecka to program, który pomaga dzieciom rozwijać się i uczyć w sposób naturalny i dostosowany do ich potrzeb.

Odkrywanie świata z Akademią Mądrego Dziecka – nauka przez zabawę

Akademia Mądrego Dziecka to program, w którym dzieci odkrywają świat poprzez zabawę. Serie książek są skierowane dla bobasów, przedszkolaków i najmłodszych uczniów i dostosowane do ich percepcji. Dzięki atrakcyjnym ilustracjom i dodatkom, kartoniaki z Akademii Mądrego Dziecka stają się nie tylko źródłem rozrywki, ale także nauki. Przedszkolaki dzięki programowi lepiej poznają otaczający świat i jego mechanizmy, natomiast najmłodsi uczniowie rozwijają swoją wiedzę w zabawie i z zainteresowaniem. Akademia Mądrego Dziecka to program, który pomaga dzieciom uczyć się i rozwijać w sposób naturalny i przyjemny.