Książki na walentynkowy prezent dla niej 

14 lutego to świetna okazja, aby obdarować swoją ukochaną, drugą połówkę wyjątkowym prezentem. Nie dla każdego to jednak może być takie proste, jakby się mogło wydawać. Dlatego poniżej znajdują się dwie propozycje książkowe, które świetnie się sprawdzą jako prezent na walentynki dla niej.

Narzeczony na miesiąc- Whitney G.

Emily jest asystentką Nicholasa Wolfa, który mogłoby się wydawać, jest biznesmenem, który skutecznie prowadzi swoją firmę na szczyt. Przez wielu jest nazywany prawdziwym Wilkiem z Wall Street, lecz dla Emily jest on apodyktycznym, i sarkastycznym, szefem, i kobieta, tylko marzy, aby zwolnić się z pracy, i zacząć karierę w nowym miejscu pracy. Aż tu nagle, Nicholas postanawia rzucić swojej asystentce niemoralną propozycję, a w zamian za to Emily mogłaby rzucić swoją pracę, i w dodatku dostałaby hojną wyprawkę.

Wszystko ma swoją cenę. Emily ma przez miesiąc udawać narzeczoną Nicholasa, by ten dobrze wypadł przed kamerami, oraz kontrahentami, którzy cenią sobie wartości rodzinne. Emily mimo tego, że się zgodziła na ten układ, to nie wiedziała jeszcze, do czego on może ją doprowadzić. Już pierwszego dnia para zrobiła złe wrażenie podczas konferencji prasowej. A kolejne wydarzenia tylko pogłębiły parę i ich plan doskonały zaczął się sypać.

“Narzeczony na miesiąc” Whitney G. to książka, przy której nikt nie będzie się nudził. Zbiera one dobre recenzję również na stronie www.poet.pl. Oprócz sarkastycznego humoru i pikantnych scen autorka zadbała również o humor. “Narzeczony na miesiąc” to jedna z najlepszych książek na prezent na walentynki dla niej.

Królowa balu- Nana Bekher

Scarlett McGrass była w czasach swojej młodości, popularną i atrakcyjną dziewczyną, w której każdy się podkochiwał, w tym Jason Riggs, który, można by powiedzieć, był jej kompletnym przeciwieństwem, lecz nawet i on nie mógł się oprzeć urodzie Scarlett, i darzył ją ogromnym uczuciem, o którym ona nie miała pojęcia. Jednak los chciał, aby ta dwójka spędziła razem upojną noc. Wieści jednak o ich przygodzie szybko się rozeszła i cała szkołą zaczęła z nich żartować. Scarlett chcąc ratować swoją reputację popularnej uczennicy, upokorzyła przed całą szkołą Jasona, a ten nigdy jej tego nie wybaczył.

Jason i Scarlett opuścili swoje rodzinne miasto, lecz po ośmiu latach muszą do niego powrócić z powodów prywatnych. Jason jednak nie jest już tym dawnym nieśmiałym i nieatrakcyjnym kujonem, lecz atrakcyjnym mężczyzną, który podoba się wielu kobietom. Za to Scarlett zmieniła się nie do poznania, a kiedy Jason widzi ją po raz pierwszy od wielu lat, ma zamiar się na niej zemścić, za, to co zrobiła mu w liceum. Musiał jednak zmienić swoje plany, kiedy dowiedział się, dlaczego kobieta wróciła do rodzinnego miasta.