WYNIKI KONKURSU DO POBRANIA KLIKNIJ

Jeśli na co dzień uwielbiasz główkować, a matematyka to twój ulubiony przedmiot w szkole, zapraszamy Cię do wzięcia udziału w naszym nowym konkursie „Matematyk”, współorganizowanym przez Międzynarodową Szkołę Matematyki 2+2 oraz Wiarygodną Szkołę. Wystarczy pobrać z naszej strony internetowej test i arkusz odpowiedzi dla odpowiedniej kategorii wiekowej (II-III klasa lub IV-VI klasa), rozwiązać zadania i przesłać do nas arkusz odpowiedzi wraz ze skanami stron z obliczeniami. Udział w konkursie jest całkowicie darmowy!

Na zdobywców I, II i III miejsca w obydwu kategoriach czekają ciekawe nagrody – gry planszowe MatEmaTyk, półroczne wejściówki na zajęcia oraz nagroda specjalna dla 3 szkół, z których napłynie najwięcej prac - vouchery na zakup książek o wartości 200 zł oraz książki z serii Biuro detektywistyczne Lassego i Mai - bestsellery szwedzkiej literatury dziecięcej.

Międzynarodowa Szkoła Matematyki 2+2 działa na polskim rynku od 2010 roku, jej misją jest poszerzanie wiedzy matematycznej dzieci i młodzieży w każdym wieku oraz zarażanie ich pasją. Matematyka to jeden z najbardziej nielubianych przedmiotów szkolnych, głównie ze względu na dużą ilość materiału oraz problemy z jego zrozumieniem. Nauczyciele ze szkoły 2+2 starają się to zmienić, pokazując uczniom, że matematykę da się lubić!

Program Wiarygodna Szkoła powstał w odpowiedzi na rosnącą potrzebę promowania wiarygodnego i solidnego wizerunku polskich szkół, które reprezentują właściwy poziom edukacyjny i wychowawczy oraz zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo swoim uczniom. Celem projektu jest ułatwienie potencjalnym kandydatom na uczniów i ich rodzicom, wyboru takiej szkoły, która w pełni odpowie na ich potrzeby, a także wyróżnia się na rynku edukacyjnym.

Zgłoszenia konkursowe prosimy nadsyłać pocztą na adres organizatora konkursu: pl. Strzelecki 25, 50-224 Wrocław lub drogą mailową na adres: biuro@wiarygodnaszkola.pl do 30 czerwca 2017 roku. Wyniki ogłosimy 7 lipca 2017 roku.

ZGODA NA UCZESTNICTWO

TEST KL. II-III

TEST KL. IV-VI

ARKUSZ ODPOWIEDZI KL. II-III

ARKUSZ ODPOWIEDZI KL. IV-VI

Gra planszowa MatEmaTyk

Tak o grze mówi jej współtwórczyni, nauczycielka, pani Monika Bojko-Porębna: "MatEmaTyk to doskonała propozycja na wesołą naukę dla całej rodziny i podsumowanie mojego wieloletniego doświadczenia w nauczaniu matematyki. Staraliśmy się napisać zadania uniwersalne, zabawne, motywujące do nauki, które nie tylko pomogą dzieciom utrwalić materiał poznany w szkole, ale pozwolą też na sprawiedliwą rywalizację z rodzicami, gdyż mogą sprawić trudność także dorosłym. Dodatkowym atutem MatEmaTyka jest fakt, że rośnie on razem z dzieckiem – kolejne zestawy kart, to kolejne etapy nauki”.

Więcej informacji tutaj.

Półroczne wejściówki na zajęcia

8 półrocznych karnetów na zajęcia. Każdy z nich pozwala na skorzystanie z 8 zajęć matematyki w miesiącu. Łącznie – 48 lekcji ze świetnymi nauczycielami Międzynarodowej Szkoły Matematyki 2+2! Szkoła oferuje różne programy nauczania, m.in. 2+2 Standard, 5++ Matematyka dla prymusów, 2+2 SOS oraz 2+2 Egzamin. Każdy znajdzie coś dla siebie!

NAGRODA SPECJALNA

3 szkoły, z których napłynie do nas najwięcej zgłoszeń konkursowych otrzymają vouchery na zakup książek o wartości 200 zł w księgarni www.eomnibus.pl.

NAGRODA DODATKOWA

Laureaci otrzymają książki z serii Biuro detektywistyczne Lassego i Mai - bestsellery literatury dziecięcej w Szwecji, autorstwa Martina Widmarka i Heleny Willis.

• umożliwienie uczniom zaprezentowania swoich umiejętności w dziedzinie matematyki,
  • rozwijanie zainteresowania naukami ścisłymi,
  • rozwijanie talentów młodzieży,

Ze strony internetowej pobierz test odpowiedni dla twojej grupy wiekowej (klasa II-III lub klasa IV-VI) oraz arkusz odpowiedzi, rozwiąż samodzielnie wszystkie zadania, przenieś wszystkie odpowiedzi na arkusz odpowiedzi i do 30 czerwca 2017 roku wyślij go pocztą na adres organizatora programu: pl. Strzelecki 25, 50-224 Wrocław, lub zeskanuj i wyślij na adres e-mail: biuro@wiarygodnaszkola.pl

Kryteria oceny

Testy oceniane będą przez komisję, w skład której wchodzą nauczyciele Międzynarodowej Szkoły Matematycznej 2+2, którzy będą przyznawać odpowiednią ilość punktów w każdym zadaniu, według klucza odpowiedzi.

Komisja będzie oceniać testy w dwóch kategoriach wiekowych:

• klasy II-III
  • klasy IV-VI

Dyplomy dla Laureatów

Komisja wybierze sześciu laureatów i wyróżnione prace.

Laureaci i osoby wyróżnione otrzymają dyplomy w ramach.

Termin nadsyłania prac mija za:

Wyniki zostaną ogłoszone za: